Dillex Solicitors - Profesionalus advokatai Londone

Mes esame teisinės pagalbos (nemokamo teisinio patarimo, jei jis Jums priklauso Legal Aid) tiekėjai Londone, `Nelaimi - nemoki` (`No Win, No Fee`) paslauga, kuri rodo mūsų įsipareigojimą siekti geriausio rezultato jūsų byloje. Jei nemokama teisinė pagalba jums nepriklauso, mūsų privačiu klientu įkainiai yra konkurencingi. Mes ištyrinėsime visas galimybes finansuoti jūsų byla fiksuotu mokesčiu, valandiniu tarifu per draudimo polisą ar išorini rėmėja.
Mes teikiame šitas paslaugas:

1.Asmenine žala UK. nelaimi – nemoki (No-win-no-fee)

Teko dalyvauti automobilio avarijoje ar nelaimingame atsitikime darbe? Ar buvote sužeistas viešoje vietoje ar statybvietėje? Mūsų asmeninės žalos advokatų komanda gali užtikrinti, kad gausite maksimaliausia kompensacija ir teisingumą, kurio nusipelnėte `Nelaimi - nemoki` pagrindu.

2.Medicininis gydytoju/ Sveikatos apsaugos sistemos (NES) aplaidumas UK. nelaimi – nemoki

Ar jūsų medicinine, dantų ar kosmetine operacija nepavyko UK? Ar Jusu gydytojas, chirurgas, med.
sesele ar kitas medicinos darbuotojas sukelia nebūtina kančia? Ar jūsų diagnoze vėlavo? Ar jūsų šeimos nariui buvo pažeistos smegenys? Mūsų atsidavusi patyrusiu medicininio aplaidumo advokatu komanda gali užtikrinti, kad gautumėte didžiausia kompensacija `Nelaimi - nemoki` pagrindu.

3.Profesinis aplaidumas. nelaimi – nemoki

Ar jūsų teisininkas, advokatas, buhalteris, architektas, inspektorius ar inžinierius suteikė jums klaidinanti, netinkama patarimą ar pagalba? `Nelaimi - nemoki` pagrindu.

4.Baudžiamoji teisė. Kaltinimas nusikaltimu Londone

Ar esate kaltinamas dėl kriminalinio nusižengimo UK? Ar jūsų laukia deportacija I Lietuva? Ar jaudinatės, kad būsite įkalintas? Ar norite apskųsti nuosprendi? Mūsų advokatų komanda gali Jums atstovauti 24 valandas per para policijos nuovadoje ir teismuose visais kriminaliniu nusikaltimu atvejais. Mes specializuojame visuose rimtu sukčiavimu ir `baltųjų apykaklių` nusikaltimu klausimuose. Mes taip pat esame patyrę pašalpų sukčiavimu, vagysčių, užpuolimu, išžaginimu, nužudymu, narkotiku importo, deportacijos, prekybos žmonėmis bylų sprendimo klausimais.

5.Imigracija iš Lietuvos I UK

Ar jaudinatės, kad busite sulaikytas, išsiųstas ar deportuotas iš UK? Ar jus ar jūsų šeimos nariai turi problemų su UK viza? Mūsų profesionaliu UK imigracijos advokatų komanda specializuojasi visuose UK ir ES prašymuose ir UK natūralizacijos/pilietybes klausimuose. Mūsų patarėju komanda taip pat gali padėti su UK imigracijos apeliacijomis ir administracinėmis vidaus reikalu ministerijos, Britanijos konsulato, imigracijos tarnautoju ar įvažiavimo į šalį leidimu tarnautoju sprendimų peržiūromis. Mes reguliariai atstovaujame klientams imigracijos ir prieglobsčio pirmosios pakopos tribunole, aukštesniajame tribunole ir apeliacijų teisme.
Ar norite įdarbinti užsienio šalių piliečius UK? Mūsų patyrusiu imigracijos patarėju komanda gali Jums padėti su sudėtingais imigracijos, įdarbinimo įstatymais ir teisinėmis normomis UK.

6.Būsto problemos UK – Nemokamas teisinis atstovavimas. 

Ar jūsų nuomojamo būsto savininkas atsisako sutaisyti varvanti stogą/ apgadintas lubas ar sienas, sugedusia elektra, ar jus gyvenate drėgname name su pelėsiais? Ar buvote/aš esate neteisėtai iškeldintas/namas? Ar iš jūsų būstas yra atimamas? Jei taip, mūsų būsto advokatų komanda gali jums patarti, kaip galite siekti efektyvaus teisės gynimo būdo ar kompensacijos iš jūsų būsto savininko.Taip pat padedame susitvarkyti Socialini busta (Council House). 

7.Patarimai skyrybų, šeimos ir vaikų klausimais UK

Ar esate smurto šeimoje auka? Ar norite išsiskirti ar atsiskirti nuo savo sutuoktinio ar partnerio UK? Ar jūsų kūdikis ar vaikas iki 18-os metų buvo pagrobtas šeimos nario? Ar norite įsivaikinti berniuką ar mergaite, sūnų ar dukterį, kūdikį ar vaiką UK? Mūsų advokatu komanda gali palengvinti formalu teisinį procesą šeimos klausimais, ypač, kai tai susiję su mažais vaikais. Kai socialiniai darbuotojai įsitraukę dėl jūsų vaikų priežiūros – atstovausime Jums nemokamai, jeigu Jus atitinkate reikalavimu, kad gauti Legal Aid finansavimą. 

8.Teisinai ginčai UK

Ar turite problema dėl sutarties? Ar norite išspręsti ginčą? Ar norite iškelti byla dėl pinigu asmeniui ar kompanijai? Ar Jus paduotas I teismą UK? Ar nerimaujate dėl skolos atsiėmimo ar išreikalavimo? Mūsų bylinėjimosi advokatų komanda gali patarti, kaip išspręsti ginčus ar greičiausiai ir efektyviausiai gauti kompensacija.

9.Advokatai jūsų verslui UK

Ar turite problemų su klientu ir tiekėju? Ar esate paduotas I teismą UK? Ar Jums reikalinga verslo licenzija? Ar turite problemų su savo komerciniu būsto savininku ar nuomininku? Ar Jums reikalinga pagalba įkurti kompanija UK? Ar Jus ar jūsų kompanija yra tikrinama mokesčių inspekcijos, maisto standartu tarnybos ar kitos reguliuojančiosios institucijos? Jei taip, skambinkite mums šiandien konfidencialiai pasikalbėti su mūsų bylinėjimosi ir ginčų sprendimo profesionaliu advokatu komanda.

10.Darbo teisės patarimai UK

Ar buvote neteisėtai atleistas? Ar manote, kad prie jūsų priekabiauja ar jus diskriminuoja? Ar turite problema su darbo sutartimi? Ar Jums reikalinga pagalba derantis dėl atlyginimo pakėlimo? Ar jūsų darbdavys skolingas/ nemoka atlyginimo? Mūsų darbo teises ekspertai gali jums patarti, kaip galite greičiausiai ir efektyviausiai siekti kompensacijos iš savo darbdavio.

Ar norite samdyti žmones UK? Mūsų specialistų darbo klausimais patarėju komanda gali jums padėti su sudėtingais darbo įstatyminiais ir teisės normomis UK.

Skambinkite lietuviškai kalbančiam patarėjui numeriu :07563903353

Susisiekite su mūsų advokatais :020 8591 3351